امکانات رفاهی مجتمع ریورساید

فودکورت

فودکورت متشکل از فضایی بالغ بر 5000 مترمربع که شامل انواع برند های مطرح فست فود داخلی و خارجی انواع غذاهای ایرانی ، سنتی، فرنگی،‌دریایی و بهترین کافی شاپ ها با نمایی ۳۶۰ می باشد . شما میتوانید با آرامش خاطر اقدام به صرف هر نوع غذا و یا نوشیدنی متنوع با بهترین کیفیت و جدیدترین متد روز دنیا در این طبقه نمایید.

اتاق مادر و کودک

یکی از بزرگترین دغدغه های خرید برای خانواده هایی که دارای فرزند شیرخوار هستند عدم وجود مکانی امن و مناسب برای تغذیه نوزاد از شیر مادر و تعویض پوشک آن میباشد . به همین دلیل در مجتمع چند منظوره ریور ساید ارس اقدام به طراحی و ایجاد اتاق مادر و کودک نمودیم تا بتوانیم آسایش و آرامش را برای مادران و نوزادان فراهم نماییم ،در این اتاق شما میتوانید با خیالی راحت کارهای مربوط به نوزاد خود را انجام دهید.

بولینگ و بیلیارد

سالنی با مساحت بالغ بر 1000متـر مربـع با 4 لاین بـولینـگ و چنـدیـن نوع متفاوت میز بیلیارد یکی دیگر از امکانـات این مجتمع چند منظوره و منحصر به فرد می باشد، که باعث شده افراد با سنین بالا نیز بتوانند جدای از امکانات شهربازی از این سالن مجهز نیز برای تفریح و ورزش استفاده نمایند.

اتاق بازی کودک

اگر در زمان خرید فرزند شما باعث عدم آسایش در خرید شما میشود ،‌ به راحتی و در آرامش خاطر میتوانید آن را به اتاق بازی کودک مجتمع چند منظوره ریورساید ارس هدایت نمایید تا در این مکان مربی های متخصص به همراه  وسایل بازی مناسب این سنین فرزند دلبند شما را بصورت رایگان سرگرم کنند تا شما بتوانید از خرید خود لذت ببرید و پس از اتمام خرید کودک خود را از مربیان تحویل بگیرید.

شهربازی

یکی از بهترین امکاناتی که مجتمع چند منظوره ریورساید ارس دارد راه اندازی بزرگترین شهربازی سرپوشیده استان آذربایجان شرقی می باشد که دارای مساحتی بالغ بر ۲۰۰۰ متر مربع است  این شهر بازی  دارای استاندارد ملی استفاده از دستگاه های پیشرفته برای تمامی سنین می باشد . از جمله این دستگاه ها میتوان به ماشین کوبنده و بازی های مدرن مانند لیزرتگ و سایر بازی های پیشرفته اشاره کرد. در این شهربازی ما لحظات شادی را برای شما و فرزندان دلبندتان رغم خواهیم زد.

پارکینگ مسقف

پارکینگ مسقف مجتمع موازات طبقه زیر همکف قرار گرفته است با استفاده از آن میتوانید به آسانی و با استفاده از پله های برقی و آسانسور های طراحی شده دسترسی آسانی به تمامی طبقات فاز یک داشته باشید. این فضا میتواند بالغ بر ۵۰۰ خودرو را همزمان در خود جای دهد که مجهز به تمامی امکانات امنیتی و رفاهی مورد نیاز برای خودروی مراجعه کنندگان میباشد.

پارکینگ رو باز

پارکینگ رو باز در فضای پشت مجتمع قرارگرفته است و گنجایش ۷۰۰ دستگاه خودرو را همزمان دارد که دسترسی به طبقه همکف مجتمع را برای بازدید کنندگان عزیز به راحتی فراهم مینماید. این فضا نیز مجهز به تمامی امکانات امنیتی و رفاهی برای خودروی مراجعه کنندگان میباشد.