امکانات خدماتی مجتمع ریورساید

آسانسور بار

یکی دیگر از امکانات قابل توجه مجتمع وجود اسانسور اختصاصی حمل بار برای تمامی کسبه های مستقر در این مجتمع میباشد که به آسانی میتوانند هنگام تخلیه بارهای سفارش داده شده و رسیده محصول خود را به طبقه مورد نیاز انتقال دهند.

آسانسور نفر

برای سهولت دسترسی تمامی مراجعه کنندگان عزیز مجتمع مجهز به آسانسور دور شیشه با دید کامل از تمامی طبقات میباشد که به راحتی به هر طبقه ای که نیاز داشته باشند امکان دستری سریع خواهد داشت. این آسانسور از طبقه زیر همکف تا طبقه فوت کورت را پوشش میدهد.

سیستم سرمایش VRF

مجتمع ریورساید ارس تنها مجتمع در استان آذربایجان شرقی است که اقدام به راه اندازی سیستم پیشرفته سرمایش VRF  نموده است. این سیستم سرمایش جدید ترین و پیشرفته ترین سیستم سرمایش موجود در دنیا می باشد که بالاترین بازدهی را با کمترین هزینه و اصطهلاک دارد و شما در فصل گرما میتوایند از بهترین  وخنک ترین هوا بهره مند شوید.

دوربین مداربسته

یکی از مهمترین مزایای یک مجتمع خوب دارا بودن سیستم امنیتی مطلوب میباشد. برای مجتمع ریورساید ارس اقدام به راه اندازی سیستم امنیتی بسیار قوی نموده ایم که تمامی راه های وروردی و خروجی ،‌راهروها، ‌پارکینگ و تمامی طبقات مجهز به سیستم دوربین مداربسته خواهند شد که به اتاقی به نام اتاق مانیتورینگ وصل خواهند شد که توسط اشخاص مجرب بصورت ۲۴ ساعته کنترل خواهد شد.

حفاظت فیزیکی

غیراز سیستم مداربسته که وجود آن از لزومات اصلی یک مجتمع میباشد ،‌حضور حفاظت فیزیکی نیز واجب می باشد،‌به همین دلیل برای اینکه بتوانیم یک مجتمع امن را برای تمامی مراجعه کنندگان و کسبه ایجاد نماییم اشخاصی مجرب را برای حفاطت فیزیکی و ۲۴ ساعته در نظر خواهیم گرفت که در تمامی محیط مجتمع حضور خواهند داشت .

لابی من مستقر در هر طبقه

در هر طبقه از مجتمع ریورساید تعداد مغازه های زیادی وجود دارند که صاحب برندهای مطرحی میباشند ،‌برای اینکه بتوانیم تمامی مراجعه کنندگان و خریداران محترم را راهنمایی کنیم تا بتوانند خرید خوب و رضایت بخشی را از مجتمع داشته باشند ، اقدام به مستقر کردن لابی من و لابی وومن مجزا در هر طبقه نموده ایم که این امر سرعت و رضایت را در خرید برای تمامی عزیزان فراهم خواهد کرد .

پله برقی

یکی از راه های ارتباطی مهم بین طبقات یک مجتمع ایده آل وجود پله برقی است. برای اینکه تمامی مراجعه کنندگان در مجتمع بتوانند از طبقات به راحتی و با سرعت بسیار بالا استفاده نمایند اقدام به راه اندازی پله برقی عریض خواهیم نمود که این امر یکی از موضوعات مهم یک مجتمع خوب می باشد.

اینترنت فیبرنوری

جهت ایجاد آسایش و رفاه تمامی کسبه، اقدام به خرید و راه اندازی فیبر نوری نمودیم که این موضوع در انجام امور اینترنتی و بانکی و سایر مواردی که نیازمند اینترنت با سرعت بالا می باشد بسیار موثر است. از این رو وجود اینترنت با سرعت بالا بدون بروز مشکل و یا قطعی برای یک مجتمع و کسبه آن حائز اهمیت. شما در مجتمع ریورساید ارس دغدغه ای در این خصوص نخواهید داشت.

تلفن

هر واحد از مغازه های مجتمع ریورساید ارس دارای تلفن مجزا بوده و به تنهایی تمامی کسبه میتوانند از خط اختصاصی خود استفاده نمایند که این مورد یکی دیگر از مزیت های مجتمع ریورساید ارس میباشد.

تلویزیون شهری

تنها مجتمع که در منطقه آزاد ارس دارای تلویزیون شهری میباشد  مجتمع چند منظوره ریورساید ارس است. با توجه به شرایط بسیار عالی و مطلوب موقعیت مجتمع ،‌ اقدام به راه اندازی تلویزیون شهری در نمای مجتمع نموده ایم که در آینده ای نزدیک این تلویزیون در مجتمع نصب خواهد شد.

لوله کشی آب شرب

استفاده از آب شرب برای تمامی کسانی که در یک مجتمع اقدام به خرید ملک و راه اندازی کسب و کار می کنند و یا برای خرید به مجتمع مراجعه می کنند  بسیار حائز اهمیت است. شما در مجتمع ریورساید ارس میتوانید از لوله کشی آب شرب استفاده نمایید . طبقه زیر همکف این مرکز دارای لوله کشی آب شرب برای تمامی مغازه ها می باشد مجتمع ریورساید ارس تنها مجتمع در آذربایجان شرقی است که از این امکان برخوردار است.

سیستم گرمایش از کف

به دلیل اینکه جلفا در منطقه آب و هوایی خاصی قرار دارد برای اینکه بتوانیم بهترین فضای گرم را در مجتمع ایجاد نماییم اقدام به راه اندازی سیستم گرمایش از کف نمودیم که این سیستم بهترین گرمایش را در تمامی فصل سرما برای تمامی مغازه ها و راهروها در بر خواهد داشت. بنابراین در فصول سرما جای نگرانی برای سیستم گرمایش وجود ندارد زیرا بهترین گرما را در مجتمع حس خواهید کرد.

خدمات نظافتی

وجود نیروی خدماتی انسانی برای نظافت یک مجتمع بسیار واجب است که این امر در مجتمع ریور ساید ارس انجام خواهد شد . یعنی برای اینکه نظافت بطور مستمر در مجتمع برقرار باشد اقدام به جذب نیروی خدماتی برای مجتمع خواهیم نمود و شما هنگام ورود به مجتمع با یک فضا با رعایت تمام اصول بهداشتی و نظافتی روبرو خواهید شد.

سیستم هواساز

وجود هوای مطبوع و مطلوب در تمامی فضاهای یک مجتمع تجاری یکی از نیازهای اصلی یک مجتمع می باشد که ما این نیاز را در مجتمع تجاری ریورساید ارس برطرف کرده ایم . در زمان نیاز به هوای مطلوب سیستم هواساز مجتمع به صورت اتوماتیک اقدام به تولید و توزیع هوای مطلوب و مطبوع در تمامی محیط مجتمع می نماید.

سرویش بهداشتی مجزا

یکی از نیاز  های مبرم یک مجتمع وجود سرویس بهداشتی مجهز و کامل میباشد ، ما برای رفاه حال تمامی مراجعه کنندگان عزیز و کسبه محترم اقدام به طراحی و ساخت سرویس بهداشتی مجهز کرده ایم. این سرویس بهداشتی ها از تهویه مطبوع ، سیستم آب گرم و سرد و سایر خدمات مورد نیاز یک سرویس بهداشتی خوب برخوردار هستند