درباره ارس ریورساید

مجتمع تجاری تفریحی ریورساید ارس واقع در شهر جلفا و در منطقه آزاد ارس عمده امکانات یک مرکز خرید لوکس را دارا میباشد این مجتمع در ابتدای جاده کلیسا که یکی از مکان های مهم منطقه آزاد ارس برای سرمایه گذاری می باشد  قراردارد.
مجتمع ریور ساید در 3 فاز مجزا میباشد.
فاز اول آن شامل  چهار طبقه ی: زیر همکف، همکف، اول و فودکورت است که طبقه همکف به بهره برداری رسیده و در  حال فعالیت می باشد ، سایر طبقات نیز به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
امکانات فاز 1 مجتمع ریورساید  شامل : فودکورت،شهربازی،سالن بولینگ و بیلیارد ،سیستم گرمایش از کف، سیستم سرمایشVRF،سیستم حفاظتی ، اینترنت فیبر نوری ، هواساز مطبوع، اتاق مادر و کودک ، خانه کودک ، لابی من یا لابی وومن ، آسانسور نفر و آسانسور بار، پله برقی،سیستم هواساز مطبوع و پارکینگ روباز و سرپوشیده می باشد.
با توجه به قرار گرفتن مجتمع ریور ساید در منطقه آزاد ارس و بهره مندی از مزایای منطقه آزاد مانند : معافیت 20 ساله از مالیات، معافیت از هزینه های گمرکی ، و سرعت روز افزون  پیشرفت این منطقه می تواند یک فرصت سرمایه گذاری مطمئن محسوب شود که این ها فقط بخشی از مزایای این مجتمع است.
 مجتمع ریورساید میتواند بهترین فرصت برای سرمایه گذاری با امکان برگشت سود و سرمایه در کوتاهترین زمان محسوب شود .
بخشی از مزایی مجتع ریورساید ارس که آن را در  استان آذربایجان شرقی و منطقه آزاد ارس منحصر به فرد مینماید موراد ذیل است:
فودکورت مجتمع ریورساید بزرگترین فودکورت در شمال غرب کشور و استان آذربایجان شرقی با انواع غذاهای محلی، ایرانی و فرنگی و کافی شاپ های بنام  می باشد .
شهربازی مدرن و سرپوشیده مجتمع مناسب برای تمامی سنین که در نوع خود تنها و بزرگترین شهربازی استان آذربایجان شرقی است یکی دیگر از مزیت های این مجتمع است که آن را منحصر به فرد می نماید.
سایر مزیت های این مجتمع وجود وید بسیار وسیع، پله برقی عریض ، آسانسور بار اختصاصی، آسانسور دور شیشه نفر، لابی من یا لابی وومن مستقر در هر طبقه، سیستم امنیتی دوربین مداربسته، حفاظت فیزیکی 24 ساعته، وجود نیرو خدماتی است.
این مجتمع تنها مجتمعی در استان آذربایجان شرقی میباشد که برای سرمایش مجتمع از سیستم vrf استفاده می نماید که بهترین هوای سرد را در گرم ترین فصل سال برای تمامی عزیزان ایجاد خواهد نمود.
با توجه به مزیت های ذکر شده مجتمع ریورساید ارس میتوان آن را یکی از بروزترین ولوکس ترین مراکز خرید جلفا و آذربایجان شرقی دانست.
همچنین ساختار مهندسی ساز عمرانی بنا در رقابت با مجتمع تجاری های مدرن و مطـرح ایـران در حد خود بی نظیر و متمایزمی باشد.
سازنده و مالک شرکت گونش سیر ارس
پیمانکار اجرایی شرکت کاراباتیس